Історія самочинного будівництва у Хмельницькому триває і досі
Велика китайська стіна, яка з\’явилась більше місяця тому перед вікнами 18 квартир багатоповерхівки по вулиці Зарічанській, росте і досіІсторія самочинного будівництва у Хмельницькому триває і досі
Велика китайська стіна, яка з\’явилась більше місяця тому перед вікнами 18 квартир багатоповерхівки по вулиці Зарічанській, росте і досі.
Мешканці 18 квартир через незаконну забудову вже більше місяця не бачать ні сонячного світла, ні краєвидів. Тепер це – суцільна стіна. Горе-забудовник, а це Іван Кульгук, сам собі вирішив побудувати другий поверх. Думки мешканців не питав і взагалі не вважає їх людьми.
Нахабство та самоуправство так званого сусіда немає меж. Спершу нічний клуб з гучною музикою та бійками не давав спокою, пізніше мешканці почали отримувати великі рахунки за комунальні послуги. Мешканка багатоповерхівки Валентина Гранат каже, вся власність підприємця Івана Кульгука живиться енергією від їхнього будинку.

Мешканці в свою чергу створили ініціативну групу, щоб вирішення їхньої проблеми було на сесії міської ради. Чисельні звернення та висвітлення проблематики в ЗМІ дали новий поштовх. Напередодні до забудовника Івана Кульгука, а це – активний член ради майдану, завітали державні виконавці з ухвалою суду про припинення будівництва.
Забудовник знімальну групу не впустив та ще цинічно закрив вікна. Схоже, він як і раніше вбачає в своїй поведінці та будівництві законний характер.
Постанова суду так і залишились для забудовника на папері. Робітники і надалі швидкими темпами працюють за наказом свого хазяїна.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження