Студент з Кам'янця-Подільського став чемпіоном світу з різьби бензопилкою
Студент-заочник 3 курсу К-ПНУ ім. І. Огієнка (спеціальність «Образотворче мистецтво») Сергій Дишлевий став переможцем Чемпіонату світу з різьби бензопилкою, виступаючи в інтернаціональній команді з росіянином Ігорем Лоскутовим із Німеччини.Студент з Кам'янця-Подільського став чемпіоном світу з різьби бензопилкою
Студент-заочник 3 курсу К-ПНУ ім. І. Огієнка (спеціальність «Образотворче мистецтво») Сергій Дишлевий став переможцем Чемпіонату світу з різьби бензопилкою, виступаючи в інтернаціональній команді з росіянином Ігорем Лоскутовим із Німеччини. Про це повідомляє Хронікер.

У чемпіонаті брали участь 24 скульптори зі США, Канади, Австралії, Німеччини, України, Росії, Австрії, Еквадору та інших країн, які змагалися у номінаціях: «Створення основної скульптури» і «Швидкісне різьблення».

«Композицію з декількох скульптур команді з двох осіб потрібно було створити всього за п’ять днів. При цьому при оцінці роботи враховувалися складність композиції, оригінальність ідеї, чистота різьблення і видовищність самої роботи», – розповів Сергій Дишлевий.

За його словами, у цьому році темою для Чемпіонату світу з різьби бензопилкою, який проводиться в Європі з кінця ХХ століття, була тема полювання. У номінації «Створення основної скульптури» художники з допомогою бензопилок вирізали з дуба сцени на тему полювання в давнину і середньовіччі. У номінації «Швидкісне різьблення» – мініскульптури висотою до 50 см на тему полювання і мисливських трофеїв.

«Наша композиція складалася з трьох основних скульптур: мисливця періоду кам’яного віку, який зі списом кидається на величезного кабана, самого вепра і трьох собак, що допомагають мисливцеві. За допомогою традиційного для скульпторів ручного інструменту над створення такої роботи в такій якості знадобилося б кілька місяців», – повідомив митець.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього