За ініціативи голови обласної ради Іван Гончара вирішено питання щодо будівництва блоку гуртожитку загальною площею 950 кв м для студентів та молодих спеціалістів Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби

Студенти Хмельницького музичного училища матимуть гуртожитокСтуденти Хмельницького музичного училища матимуть гуртожиток
За ініціативи голови обласної ради Іван Гончара вирішено питання щодо будівництва блоку гуртожитку загальною площею 950 кв м для студентів та молодих спеціалістів Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби.

Як відомо, питання будівництва гуртожитку тривалий час остаточно не вирішувалося. Однак, у цей непростий для нашої держави час, керівництво обласної ради вишукало можливість позитивно вирішити це питання. І після завершення будівництва музичне училище отримає для проживання студентів і працівників сучасне, комфортне і таке бажане приміщення гуртожитку.

Аби будівництво даного блоку гуртожитку було розпочато найближчим часом, керівництво обласної ради здійснює якнайшвидше оформлення необхідних для цього документів.

«Покращення умов праці працівників даного музичного училища є пріоритетним. І в подальшому обласна рада підтримуватиме подібні ініціативи у закладах обласної комунальної власності», – наголошує очільник облради Іван Гончар.

Окрім того, з метою зміцнення матеріально-технічної бази Хмельницького університету управління та права і з метою покращення організації навчального процесу та умов проживання студентів, головою обласної ради надіслано звернення на ім,я Хмельницького міського голови щодо передачі у комунальну власність області для потребу ХУУПу приміщення гуртожитку на вулиці Інститутській та частини приміщення спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, які на даний час використовуються університетом.

У разі передачі міською радою приміщення ССЗШ № 6 за сприяння обласної ради буде відкрито коледж при Хмельницькому університеті управління та права, в якому діти з міста Хмельницький та області матимуть змогу отримати загальну середню освіту відповідного професійного спрямування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього