Студенти Хмельницького на регіональному конкурсі довели, що реклама - це мистецтво
Шостий регіональний конкурс рекламних проектів дав можливість майбутнім спеціалістам проявити себе. Окрім комерційної, учасники мали можливість створити спеціалізовану та соціальну рекламуСтуденти Хмельницького на регіональному конкурсі довели, що реклама - це мистецтво
Реклама як мистецтво – конкурс маркетингових проектів визначив переможців.

Шостий регіональний конкурс рекламних проектів дав можливість майбутнім спеціалістам проявити себе. Окрім комерційної, учасники мали можливість створити спеціалізовану та соціальну рекламу. Студенти національного університету в рамках конкурсу маркетологів довели – якісний рекламний продукт можна створити власними руками.

Окрім традиційних номінацій, організатори цього року додали ще одну – патріотична реклама. Роботи в жовто-блакитних тонах високо оцінили спеціалісти.
Продемонстрували свої доробки студенти з Хмельницького, Чернівців та Вінниці. Кращі рекламні проекти за підсумками конкурсу соціальними службами потім використовуються у буклетах.
На базі Хмельницького національного університеті вже вдев’яте провели міжнародну конференцію про новітні маркетингові технології.
Ринок пропонованої виробниками продукції з кожним роком стає насиченішим. Саме тому для майбутніх спеціалістів на базі кафедри маркетингу ввели додаткову спеціальність «товарознавство».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього