Студенти Хмельницького національного університету будуть проходити практику он-лайн
На засіданні вченої ради факультету економіки і управління Хмельницького національного університету представниками ПриватБанку була презентована унікальна система “Онлайн-практика”.Студенти Хмельницького національного університету будуть проходити практику он-лайн
На засіданні вченої ради факультету економіки і управління Хмельницького національного університету представниками ПриватБанку була презентована унікальна система “Онлайн-практика”.
“Дана система дозволяє студенту у простий спосіб отримати унікальні знання та практичні навички не тільки з банківської справи, а й основ інтернет-маркетингу, сучасних систем менеджменту, безпеки, психології і т.д., – говорить директор Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Браніцький. – “Онлайн-практика” розрахована не тільки на економічні спеціальності, а на всі, без виключення. Адже питання підвищення рівня фінансової грамотності населення має загальнонаціональний маштаб.”
“Онлайн-практика” – загальнодоступна система, в якій може зареєструватись студент, викладач або будь-яка особа, що виявила бажання пройти теоретичні, практичні та тестові завдання. Результат практики оцінюється загальною кількістю набраних балів, які надаються під час проходження 10-ти тестів за 10-ма модулями та 10-ма практичними завданнями. По завершенні студенту видається відповідний сертифікат.
“Для викладацького складу нашого ВУЗу це – цінний ресурс, інструмент, особливо для нашого факультету, – ділиться враженнями завідуючий факультетом економіки та управління Хмельницького національного університету к.е.н. проф. Микола Бондаренко, – адже самоосвіта студента з практичними навичками та прозорою системою оцінювання, контролю дозволить нам легко інтегрувати “Онлайн-практику” у навчальний процес як обов’язкову для проходження її студентами певних спеціальностей.
Після успішного завершення навчання учасники мають можливість отримати роботу в ПриватБанку. В кадровий резерв потрапляють студенти, які набрали за підсумками практики не менше 90 балів.
Зареєструватися на практику можна на сайті http://practice.pb.ua/ і проходити її в будь-який час не виходячи з дому чи інтернет-кафе.

Прес-центр ПриватБанку, Хмельницька філія

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього