Студенти Хмельницького побували в Каліфорнії
В рамках Угоди про поріднення міст Хмельницького та Модесто нещодавно в штаті КаліфорніяВ рамках Угоди про поріднення міст Хмельницького та Модесто нещодавно в штаті Каліфорнія
Студенти Хмельницького побували в Каліфорнії.

В рамках Угоди про поріднення міст Хмельницького та Модесто нещодавно в штаті Каліфорнія побувала делегація з шести учнів і студентів, а саме: Сергій Ратич, Назарій Паламар, Петро Ящук, Христина Кащук, Катерина Черніюк, Ольга Матвійчук в супроводі головного спеціаліста відділу інвестицій та енергозбереження департаменту економіки Хмельницької міської ради Олени Поліщук.
За програмою культурного обміну делегація відвідала шість освітніх навчальних закладів, ознайомившись з системою освіти та дозвіллям студентської молоді, зустрілася з міським головою м. Модесто паном Гаррадом Маршем. На офіційному прийомі у міській раді, наша делегація вручила прапор м. Хмельницького та сувеніри з українською символікою.
Під час візиту наші представники відвідали столицю Каліфорнії місто Сакраменто, де оглянули будівлю Капітолію та ознайомилися із системою влади даного штату, здійснили поїздку до Сан-Франциско, відвідавши славнозвісні Золоті Ворота (міст) та в’язницю Алькатрас. Незабутньою була подорож до лісового заповідника Калаварес, національного парку Йосеміті та ковбойських міст Колумбія і Оукдейл.
Важливим моментом візиту було вручення членам altделегації на засіданні міської ради пам’ятних грамот за внесок у поглиблення та вдосконалення дружніх відносин між містами Модесто та Хмельницьким. Крім того, під час візиту члени делегації ознайомилися із американською культурою, традиціями, святами та способом життя. Представники нашого міста отримали незабутні враження від подорожі, вивчили історію і культуру сонячного міста-побратима Модесто, познайомилися з новими друзями, представили свою країну, розповіли про українські традиції і побут, засвідчивши тим самим, якою важливою цінністю є людські стосунки та дружба наших народів, які з роками ставатимуть міцнішими та продуктивнішими.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього