Студенти мають знати історію Кам’янця
Знати історію краю, де ти народився – обов’язок кожної сучасної, освіченої людини. Неможливо й не знати про найпотаємніші куточки міста, в якому ти проводиш найкращі роки свого життя – студентського, де знаходиш друзів, по-справжньому закохуєшся, і можливо, навіть залишаєшся в ньому назавжди.Студенти мають знати історію Кам’янця
Знати історію краю, де ти народився – обов’язок кожної сучасної, освіченої людини. Неможливо й не знати про найпотаємніші куточки міста, в якому ти проводиш найкращі роки свого життя – студентського, де знаходиш друзів, по-справжньому закохуєшся, і можливо, навіть залишаєшся в ньому назавжди.

Культурно-освітню акцію «Я – студент туристичного міста» організували в Кам’янці-Подільському для першокурсників з метою ознайомлення з історією та сучасними сторінками розвитку міста.

Привітали новоспечених студентів міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко.

\”Корінним кам’янчанам бажаю шанувати наш Кам’янець та любити ще більше, а тим, хто приїхав, бажаю закохатися в нього раз і назавжди, бо наше місто – найкраще на землі ” – зазначив мер Михайло Сімашкевич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього