Студенти митингуватимуть проти рішення кабміну
Студентство Хмельницького, Тернополя, Волині, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Вінниці та Києва мають намір 23 грудня провести масові акції протесту по всій території України через рішення уряду скасувати виплати стипендій. Про це в коментарі Корреспондент.net повідомив студентський мер Львова Євген ФІЛІПЕЦЬ.Студенти митингуватимуть проти рішення кабміну
Студентство Хмельницького, Тернополя, Волині, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Вінниці та Києва мають намір 23 грудня провести масові акції протесту по всій території України через рішення уряду скасувати виплати стипендій. Про це в коментарі Корреспондент.net повідомив студентський мер Львова Євген ФІЛІПЕЦЬ.
\”Якщо 22 грудня уряд не займе позицію спростування інформації про скасування стипендій, яка була в ЗМІ, або її не підтвердить, то ми 23 числа плануємо акції протесту проти таких дій уряду\”, – сказав студентський мер.
У той же час, за словами Філіпця, студенти не хочуть мітингами розхитувати і так важку ситуацію в країні, тому зараз ще розробляють ініціативу проведення загальнонаціонального круглого столу, на який планують запросити Арсенія Яценюка.
Зазначимо, раніше в ЗМІ з\’явилася інформація про нібито пропозиціях ряду заходів економії державних коштів, розроблених Мінфіном. Серед заходів, зокрема, підвищення пенсійного віку, скасування студентських стипендій, обмеження виплат призерам спортивних змагань та інші.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього