Студентського мера в Хмельницькому не вибрали через погану організацію
На такі вибори студенти різних вишів Хмельницького зібралися вперше, але справа не дійшла навіть до голосуванняСтудентського мера в Хмельницькому не вибрали через погану організацію
На такі вибори студенти різних вишів Хмельницького зібралися вперше, але справа не дійшла навіть до голосування.
З нагоди Дня студента у Хмельницькому вперше було скликано Студентський конгрес із представників різних ВНЗ міста. Студенти Хмельницького національного університету, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту і Хмельницького університету управління та права зібрались, аби обрати студентського мера, який би сприяв їхнім ініціативам, співпрацював з громадськими організаціями та був рупором студентів при владі.

«Приємно, що у нашому місті така активна молодь. Коли ініціативна група звернулась до нас організувати цей конгрес, ми погодились, адже давно співпрацюємо зі студентами, але це щось нове. Сподіваємось, що така співпраця буде цікавою, а наше управління буде лише сприяти», – зазначив начальник міського управління молоді та спорту Валерій Вешко.

Поділитися досвідом з хмельницькою молоддю запросили колишнього студентського мера Львова Івана Поповича.
«Якщо ви вже взялися за цю справу, то, насамперед, зрозумійте, хто ви є, і для чого збираєтесь. У Львові я займався різними питаннями: від організації святкування до важливіших речей. Перед студентським мером відкриваються всі двері, він має можливість донести думку молоді до вищих осіб міста. Студентський конгрес може реально стати дорадчим органом міської ради, і в певних питаннях співпрацювати з різними громадськими організаціями», – розповів екс-студентський мер.

Після урочистої частини студенти мали перейти до голосування, усім роздали «бюлетені» з двома прізвищами: Слободян О. і Пирог А. Як з’ясувалося безпосередньо на зустрічі, не всі студенти були правильно поінформовані щодо мети скликання конгресу, тому й не встигли висунути кандидатів у мери. Відтак, вибори перетворились на знайомство студентської спільноти різних вишів міста, а голосування за мера вирішили провести через тиждень, після реєстрації усіх кандидатів і передвиборчої гонки. Іван Попович розповів студентам, як правильно організувати вибори, щоб більше не виникало організаційних питань.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього