Створено сайт "Операція "Метелик" з базою даних на сепаратистів
Активісти запустили сайт \”Операція \”Метелик\”, де збирають усі дані про сепаратистів та їх прихильників.Створено сайт "Операція "Метелик" з базою даних на сепаратистів
Активісти запустили сайт \”Операція \”Метелик\”, де збирають усі дані про сепаратистів та їх прихильників.
Додати будь-яку інформацію у базу можуть усі бажаючі, але працівники сайту її ретельно перевірятимуть. За словами адміністрації ресурсу, перевірятимуть людей за попомогою інформації із соціальних мереж – фото, відео чи скрін-шотів, переписок. Без проведення ретельної перевірки жодне прізвище не оприлюднять.
Зараз у базі налічується близько ста імен сепаратистів з описанням та приблизним місцезнаходженням кожного з них. Адміністрація сайту сподівається на допомогу у поширенні інформації про сайт. Особливо серед людей далеких від інтернету. Це можуть бути силовики на блок-постах в зоні АТО чи працівники фірм, які здають житло та можуть наштовхнутись на осіб, що безпосередньо готують теракти.
Згодом творці сайту планують стежити за судовими процесами над затриманими сепаратистами, контролювати винесені їм вироки та ухвалювати відповідні рішення, якщо суд, міліція чи СБУ намагатимуться звільнити терористів чи їх посібників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього