Суд арештував майно екс-нардепа Шпака та його сина
Батька та сина підозрюють у привласненні понад 100 мільйонів гривень держкоштів.Суд арештував майно екс-нардепа Шпака та його сина
Суд арештував майно екс-нардепа Василя Шпака та його сина – екс-голови правління НАК \”Украгролізинг\”, підозрюваних у привласненні понад 100 мільйонів гривень держкоштів, повідомляє 24 канал.

Про це повідомив керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

\”Прогрес в справі батька і сина Шпаків: Василя Федоровича та Миколи Васильовича. САП затвердила обвинувальний акт і направила його до суду. Накладено арешти на майно підозрюваних на суму близько 50 мільйонів гривень. До цього ця справа протягом трьох років розслідувалася органами прокуратури, неодноразово закривалася. Ми з великими труднощами витребували її в ГПУ, і в встановлені законом терміни завершили. Так буде і надалі\”, – написав Холодницький.

Він нагадав, що Шпак протягом 2000-2002 року був членом парламентського комітету з питань бюджету. Він мав вплив на розподіл державних грошей, в тому числі на фінансування ПАТ НАК \”Украгролізинг\”.

За словами Холодницького, висновок експертизи свідчить, що розмір завданих державі збитків становить понад 114 мільйонів гривень.

Батько і син Шпаки звинувачуються в тому, що вони своїми діями розтратили і заволоділи чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього