Чи знає Гута про арешт, в компанії \”Профіт Контроль\”, від імені якої поширюється інформація на захист екс-власників \”Мрії\” – не відповіли.
Суд наклав арешт на корпоративні права Гути - ЗМІСуд наклав арешт на корпоративні права Гути - ЗМІ

Дніпровський районний суд Києва наклав арешт на корпоративні права Івана Гути в компаніях \”Аграрна Городниця\”, \”Карідан\” і науково-виробничому об\’єднанні \”Довіра\”.
Про це йдеться у відповідних визначеннях суду від 16 червня 2016 року. Копії документів є в розпорядженні ЛІГА.net.
Так, за поданням слідчого Дніпровського райсуду Києва, накладено арешт на корпоративні права компанії \”Карідан\”, зареєстрованої в Білогородці Київської області.
Причина таких дій з боку слідчого – проведення досудового розслідування за фактом привласнення або розтрати чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні.
Досудовим розслідуванням встановлено, що в день оголошення дефолту агрохолдингу \”Мрія\” 14 серпня 2014 року, з його балансу за вказівкою колишніх власників агрокомпанії підприємству \”Делівері Трейд\” передана техніка на 286 млн грн.
Ще 136 млн грн перевели за оплату послуг \”Делівері Трейд\” протягом вересня-жовтня 2014 року. Також мав місце договір оренди сільгосптехніки зазначеного контрагента на суму близько 40 млн грн. У лютому 2015 року \”Делівері Трейд\” перейменували в \”Колекс\” – підприємство, зареєстроване в Запорізькій області.
Аналогічне рішення Дніпровський райсуд Києва ухвалив стосовно науково-дослідного підприємства \”Довіра\”, зареєстрованого в Тернопільській області. Держреєстратору Гусятинського району заборонено вчиняти будь-які дії щодо цього підприємства.
Ще одне рішення стосується арешту корпоративних прав на створену Гутою в кінці минулого року компанію \”Аграрна Городниця\” в Тернопільській області.
Також рішенням Дніпровського райсуду Києва заарештовано особисте майно Івана і Клавдії Гута, а також колишнього технічного директора \”Мрії\” Руслана Бабинчука.
На запит видання про те, чи знає Гута про арешт і які дії мають намір робити, в компанії \”Профіт Контроль\”, від імені якої поширюється інформація на захист екс-власників \”Мрії\”, які не відповіли.

Суд наклав арешт на корпоративні права Гути - ЗМІ
Суд наклав арешт на корпоративні права Гути - ЗМІ

Нагадаємо: вранці 1 липня 2016 року прес-служба \”Мрії\” повідомила, що близько 30 молодих людей проникли на територію автотранспортного підприємства агрохолдингу \”Мрія\” в Хоросткові Тернопільської області і блокують склад запчастин.
У той же час в компаніях \”Глобал Фид\” і \”Профіт котроль\”, які представляють позицію Гути, спростовують аргументи \”Мрії\” на право власності АТП і його техніки, а також звинувачують агрохолдинг в незаконному зберіганні та використанні техніки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього