Суд підтвердив правомірність півмільйонного штрафу ДАБІ щодо забудови у Хмельницькому
Хмельницький окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій Держархбудінспекції щодо накладення штрафу у розмірі 509 тис. грн. за порушення вимог містобудівного законодавства під час виконання будівельних робіт по вул. Проскурівська, 15 у м. Хмельницький.Суд підтвердив правомірність півмільйонного штрафу ДАБІ щодо забудови у Хмельницькому
Хмельницький окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій Держархбудінспекції щодо накладення штрафу у розмірі 509 тис. грн. за порушення вимог містобудівного законодавства під час виконання будівельних робіт по вул. Проскурівська, 15 у м. Хмельницький.
Під час проведення позапланової перевірки Управління ДАБІ у Хмельницькій області виявило, що за вказаною адресою забудовник без отримання дозволу на виконання будівельних робіт розпочав роботи з демонтажу несучих конструкцій в будівлі, яка є об’єктом культурної спадщини та віднесена до IV категорії складності.
За результатами перевірки замовнику Управлінням надано припис про усунення порушення вимог законодавства, припис про зупинення робіт та винесено постанову про накладення штрафу на 509 тис. грн.
Не погодившись з винесеною постановою, забудовник звернувся до суду. Проте, Хмельницький окружний адміністративний суд відмовив в задоволенні позову.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього