Суд поставив крапку в справі кам'янецького кінотеатру "Дружба"
Судова тяганина між міською владою Кам\’янець-Подільського та ТОВ \”Альянс-С\” продовжується вже кілька років. Приватне підприємство відстоювало своє право спільної часткової власності на 42,6% цієї нерухомості, місько рада була з цим незгодна. В результаті обіцяне підприємцями відновлення знакової для містян споруди так і не відбулося.Суд поставив крапку в справі кам'янецького кінотеатру "Дружба"
Судова тяганина між міською владою Кам\’янець-Подільського та ТОВ \”Альянс-С\” продовжується вже кілька років. Приватне підприємство відстоювало своє право спільної часткової власності на 42,6% цієї нерухомості, місько рада була з цим незгодна. В результаті обіцяне підприємцями відновлення знакової для містян споруди так і не відбулося.
Прокурором міста Кам’янця-Подільського пред’явлено позов в інтересах міської ради до співзасновників ТОВ \”Альянс-С\” щодо визнання недійсним договору про поділ приміщення кінотеатру \”Дружба\” та його витребування з приватної власності.
Задовольняючи позовні вимоги прокурора міста, суд визнав недійсним цей договір та зобов’язав неправомірних власників повернути приміщення кінотеатру вартістю понад 3 мільйони гривень територіальній громаді.

Суд поставив крапку в справі кам'янецького кінотеатру "Дружба"

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього