Суд зобов’язав ТОВ «Ринок Буд транс-А» повернути Хмельницькій обласній раді нежитлові приміщення загальною площею 2378,8 кв м (адмінбудівля, склад і гаражі), що розташовані по вул. Геологів, 8/1А у Хмельницькому. Про це свідчить рішення Господарського суду Хмельницької області від 13 серпня

Суд повернув обласній раді склади, які Дерикот віддав своєму синуСуд повернув обласній раді склади, які Дерикот віддав своєму сину

Суд зобов’язав ТОВ «Ринок Буд транс-А» повернути Хмельницькій обласній раді нежитлові приміщення загальною площею 2378,8 кв м (адмінбудівля, склад і гаражі), що розташовані по вул. Геологів, 8/1А у Хмельницькому. Про це свідчить рішення Господарського суду Хмельницької області від 13 серпня.

Суд встановив, що договір із фірмою від імені облради 6 серпня 2013 року уклав тодішній голова Хмельницької облради Микола Дерикот. Він перевищив свої повноваження, оскільки підписав договір одноособово, без відповідного погодження чи рішення сесії ради про передачу нерухомості в оренду.

Обласна прокуратура також зауважила у своєму позові, що договір оренди укладено без оголошення та проведення конкурсу, під час якого можливо вдалося б знайти орендаря, який би запропонував вищу орендну плату.

Фірма «Ринок Буд транс-А» за вказаним договором мала розпоряджатися приміщеннями до листопада 2027 року.

ТОВ «Ринок Буд транс-А» у листопаді 2012 року заснував Андрій Дерикот, син екс-голови Хмельницької облради Миколи Дерикота. Згодом фірму переоформили на Олега Деркача. Незмінним директором компанії є Микола Хмурковський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього