Для активістки-хуліганки служителі Феміди обрали запобіжну міру – особисте зобов’язання. Тепер дівчина змушена буде регулярно з’являтись у відділення. Також суд заборонив їй спілкуватися з Леонідом Прусом та Віктором Бурликом.

Суд у справі побитого губернатораСправа з побиттям губернатора Леоніда Пруса набирає обертів. Правоохоронці взялися за активістів, які ініціювали розбірки в обласної адміністрації. Помічника нардепа Ігоря Сабія Віктора Бурлика ще розшукують. А от свободівку Ганну Литвинюк (за словами Ігоря Сабія це – також його помічниця) цими вихідними міліціянти затримали. Їй інкримінують хуліганство. Суд обрав для дівчини запобіжну міру.

Під стінами Хмельницького міськрайонного суду знову гаряче. Партійні прапори, гасла та більше сотні активістів. Люди кажуть, прийшли аби захистити патріотів.

Ганна Литвинюк чи не найбільше відзначилася другого липня під час заворушень в обласній адміністрації. І центральні, і місцеві ЗМІ на всю країну показали як під час штовханини дівчина лупцювала Леоніда Пруса. Це вказується і в позовній заяві. Тому прокурори інкримінують свободівці хуліганство та вимагають посадити її під домашній арешт.

Втім, адвокат обвинуваченої у діях підзахисної криміналу не вбачає. Сама Ганна Литвинюк переконує, не робила нічого, щоб суперечило закону. Більше того, дівчина подала зустрічну заяву про побої. Каже, у штовханині в облдержадміністрації отримала струс мозку.

Суд тривав більше двох годин. На поруки Литвинюк згодилися взяти однопартійці Ігор Сабій та Іван Гончар. Однак, це не знадобилось. Для активістки-хуліганки служителі Феміди обрали запобіжну міру – особисте зобов’язання. Тепер дівчина змушена буде регулярно з’являтись у відділення. Також суд заборонив їй спілкуватися з Леонідом Прусом та Віктором Бурликом.

Щодо останнього, то одразу після розбірок в обласній адміністрації він накивав п’ятами. Найзатятішого та найкрикливішого «свободівця» розшукує міліція.

Після засідання від суду натовп вирушив до прокуратури. Аби нагадати революційні гасла правоохоронцям. Передали свободівці і звернення, в якому просять закрити кримінальну справу проти їх однопартійців.

Суд у справі побитого губернатора

Джерело: http://excl.com.ua/
На фото: Хмельницька \”рада Майдану\” під час конфлікту, який закінчився бійкою.
У центрі – голова Хмельницької ОДА Леонід Прус (партія \”УДАР\”),
зліва від нього Ганна Литвинюк, справа – Віктор Бурлик (обидва – ВО \”Свобода\” )

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього