Хмельницький міськрайонний суд ухвалив відпустити під особисте зобов’язання підозрювану активістку ВО “Свобода” Ганну Литвинюк у побитті губернатора Хмельниччини Леоніда Пруса.

Суд відпустив активістку Литвинюк під особисте зобов’язанняХмельницький міськрайонний суд ухвалив відпустити під особисте зобов’язання підозрювану активістку ВО “Свобода” Ганну Литвинюк у побитті губернатора Хмельниччини Леоніда Пруса.
Суд відпустив активістку Литвинюк під особисте зобов’язання

Відповідне рішення сьогодні було прийняте суддею Андрієм Місінкевичем.

Дія цієї ухвали триватиме до 5 вересня цього року. Протягом даного періоду Литвинюк зобов’язана з’являтися на виклики слідства та суду, не відлучатися з Хмельницького без дозволу слідчого або прокуратури, утриматися від спілкування з Віктором Бурликом, якого також підорюють у нанесенні травм голові облдержадміністрації.

Разом з тим, державний обвинувач наполягав на тому, щоб Ливтинюк відправити під домашній арешт з восьми вечора до восьми ранку.

Крім того, нардепа Ігор Сабій і голова обради Іван Гончар заявили у суді клопотання про взяття на поруки підозрювану.

У приміщенні суду на момент розгляду справи Литвинюк перебувало кілька десятків “грифонівців” та міліціянтів. У самому залі під час розгляду слухання було 15 працівників спецпідрозділу “Грифон”.

У цей час на вулиці пікетувало суд близько сотні свободівців.
Суд відпустив активістку Литвинюк під особисте зобов’язання

Як відомо, активістці хмельницького Євромайдану, свободівці Ганні Литвинюк оголошена підозра у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 296 ККУ (хуліганство) через події, які сталися 2 липня у приміщенні Хмельницької облдержадміністрації.

Як писав НГП, 2 липня у приміщенні ОДА відбулися сутички між предастниками Ради “Майдан” та особами спортивної зовнішності. У сутичках також постраждав губернатор Леонід Прус.

Того ж дня Управління МВС України у Хмельницькій області відкрило кримінальне провадження за ч.4 статті 296 ККУ (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) за наслідками бійок у приміщенні Хмельницької облдержадміністрації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього