Прокуратура Хмельницької області повернула громаді об’єкт комунальної власності площею 169,5 кв.м. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Під час досудового слідства прокуратурою області було встановлено, що у жовтні 2015 року за результатами проведеного аукціону між спільними територіальними громадами сіл, селищ, міст Хмельницької області в особі Хмельницької обласної ради та ТОВ «Мрія+» укладено договір купівлі-продажу частини майнового комплексу Хмельницького обласного підприємства «Хмельницькполіграфсервіс», площа якого складає 169,5 квадратних метри.

Як з’ясувалось, проведення аукціону відбулось з порушенням вимог   ст. 15 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», а саме: в оголошенні про проведення аукціону з продажу зазначеного об’єкта не вказано час проведення аукціону, що унеможливлює створення рівних умов участі в ньому.

Тому прокуратура області звернулася в суд з позовними вимогами про визнання недійсними результатів аукціону та договору купівлі-продажу майна.

За результатами розгляду справи господарським судом Хмельницької області позов прокуратури задоволено в повному обсязі, а спірне приміщення зобов’язано повернути законному володільцю – Хмельницькій обласній раді.

За інформацією місцевих ЗМІ, 169,5 “квадратів” нежитлової будівлі комунальної власності експерти оцінили на суму 165,1 тис. грн. Фактично продали майно за 118 тис. грн, до бюджету надійшло 106,2 тис. грн.

Як стало відомо «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО», засновником та директором ТОВ «Мрія+», яке було створене у 2012 році з пропискою у селі Юрківці Чемеровецького району, є агропідприємець та політик Олег Ступарик з Чемеровеччини. У 2010-2015 роках він був депутатом Чемеровецької районної ради від партії «Фронт змін». Подейкують, Олег Ступарик є бізнес-партнером діючого депутата Хмельницької обласної ради від Радикальної партії Ляшка Олега Скринчука, теж мешканця Чемеровеччини. За інформацією з поінформованих джерел, його син Владислав є помічником депутата, а дружина у 2015 році балотувалася до Чемеровецької райради за списками Радикальної партії Ляшка, районну організацію якої очолює Олег Скринчук.

Нагадаємо, що з лютого 2014 по листопад 2015 року головою Хмельницької обласної ради був «свободівець» Іван Гончар. За його головування облрада продала 8 об’єктів спільної територіальної власності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього