Суд виніс вирок 27-річному хмельничанину, який займався незаконним зберіганням і збутом наркотичних речовин
Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок 27-річному хмельничанину, який займався незаконним зберіганням і збутом наркотичних речовин та засудив його до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майнаСуд виніс вирок 27-річному хмельничанину, який займався незаконним зберіганням і збутом наркотичних речовин
Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок 27-річному хмельничанину, який займався незаконним зберіганням і збутом наркотичних речовин та засудив його до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Засуджений раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за збут наркотиків, але належних висновків не зробив і не став на шлях виправлення.
У липні минулого року хмельницькі правоохоронці затримали його за збут психотропної речовини — амфетаміну. Також під час проведення обшуку у нього вдома було вилучено два поліетиленові пакети із канабісом загальною вагою майже 6 грам.
Хмельницький міськрайонний суд розглянув матеріали провадження і визнав підозрюваного винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання і збут наркотичних засобів) та призначив йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.