Центр протидії корупції «розсекретив» прізвища власників земельних ділянок у чарівному місті на Дністрі неподалік від Кам’янця-Подільського.Центр протидії корупції «розсекретив» прізвища власників земельних ділянок у чарівному місті на Дністрі неподалік від Кам’янця-Подільського.
Проаналізувавши відкриті реєстри та кадастрову карту, активісти віднайшли прізвища тих, хто володіє земельними ділянками у мальовничому селі Врублівці, що розкинулося на березі Дністра.
«Поряд Бакота, райські краєвиди і відсутність зайвої уваги пересічних громадян. Більшість українців можуть тільки мріяти про придбання клаптика землі в цьому місці. Але є «обрані», для яких це не проблема», – ідеться у повідомленні на фейсбук-сторінці Центру протидії корупції.
Отож, як зазначають активісти Центру, у Врублівцях осіли і стали близькими сусідами відомі та впливові люди: уже колишній голова Хмельницького апеляційного суду Віктор Ковтун, суддя Кам\’янець-Подільського суду Валентина Семенюк, нардеп від Хмельниччини та цивільний чоловік Інни Богословської Володимир Мельниченко, екс-губернатор Хмельницької області Іван Гавчук, суддя Вищого адмінсуду України Володимир Заяць та його син чи повний тезка Олександр Володимирович Заяць.

Судді, нардеп та екс-губернатор – власники землі у «райських куточках» на Дністрі

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього