Суддю-хабарника з Хмельниччини засудили на шість років
Таке покарання ухвалив Барський районний суд Вінницької області.Суддю-хабарника з Хмельниччини засудили на шість років
Шість років позбавлення волі з конфіскацією усього належного на праві приватної власності майна. Таке покарання ухвалив Барський районний суд Вінницької області судді Деражнянського районного суду Олегу Дворніну (Дворніку). Крім того, його позбавили ІV кваліфікаційного класу судді.

Суть справи полягає в наступному. Суддя Дворнін пообіцяв сторонній особі посприяти в позитивному залагодженні кримінальної справи за фактом придбання, перевезення, виготовлення, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів. Не за так, а за чималу суму в іноземній валюті. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Апеляційного суду Хмельницької області. Отриманих 6000 доларів США виявилося замало, тому, шантажуючи, суддя запросив ще 5000, мовляв, потрібно для суддів апеляційного суду. Після отримання коштів у розмірі 5000 доларів США суддя Дворнін був затриманий працівниками УСБ України у Хмельницькій області.

Справу розглядав Барський районний суд. І хоча обвинувачений все робив, аби розгляд справи затягнути майже на три роки, рішення про міру покарання уже винесено. Втім, в Олега Дворніна є ще час на подання апеляції на вирок суду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього