Сумлінний платник податків Хмельниччини відроджує українське село
Уже протягом шести років відомий виробник сільськогосподарської продукції ТОВ «Волочиськ-агро» успішно реалізує соціальну програму з розвитку сільських територіальних громад Хмельницької і Тернопільської областейСумлінний платник податків Хмельниччини відроджує українське село
Уже протягом шести років відомий виробник сільськогосподарської продукції ТОВ «Волочиськ-агро» успішно реалізує соціальну програму з розвитку сільських територіальних громад Хмельницької і Тернопільської областей. По суті керівники товариства втілюють простий і реальний принцип: «Якщо у селі працює ферма чи тракторний стан, то це село житиме!».

Для реалізації вкрай важливого для регіону проекту «Волочиськ-агро» забезпечує ґрунтовну податкову базу. За словами керівника Волочиського відділення Хмельницької об‘єднаної податкової інспекції, депутата районної ради Анатолія Саланського, сьогодні у місцевому бюджеті Надзбруччя та на казначейських рахунках з єдиного соціального внеску кожна п‘ята гривня сплачується ТОВ «Волочиськ-агро». Загалом з початку року підприємством спрямовано до зведеного бюджету майже 14 мільйонів гривень, що становить 17 відсотків усіх надходжень у районі.

Показовими для інших платників є системні щомісячні надходження з податку на доходи фізичних осіб у сумі близько 300 тисяч гривень як сплата за оренду земельних паїв. Самі ж орендодавці від сільгоспвиробника отримують виплату у розмірі 4 відсотків від вартості паю.

Загалом одвічна тема «село і люди» керівником товариства «Волочиськ-агро» Ігорем Данилюком сприймається по особливому, передусім як той незаперечний факт, що саме українське село є колискою нації і стимулюючим сегментом розвитку суспільства.
На ділі підтримка «колиски нації» реалізується в тому, що «Волочиськ-агро» обробляє 42 тисячі гектарів землі у сорока сільських територіальних громадах, товариство забезпечує діяльність 12 молочнотоварних ферм, де утримується 4,5 тисячі голів великої рогатої худоби. При цьому кожна корова щодня дає 14,6 літра справжнього українського молока, натуральність якого забезпечується власними кормами та необхідними для цього виробничими потужностями.

Ще один амбітний проект цього бюджетоформуючого сільськогосподарського підприємства – розвиток власних експортних можливостей. Лише цього року ТОВ «Волочиск-агро» реалізувало до Польщі, Іспанії, Португалії, Нідерландів, Ізраїлю та ще більше десяти закордонних партнерів зерно кукурудзи та пшениці на суму 7,9 мільйона доларів США, повідомляють на сайті ДФС України.

«Мені, як податківцю, приємно мати справу з платниками, які працюють прозоро, дбають про інтереси держави і сплачують податки, розуміючи, що у такий спосіб вони роблять свій вклад у розвиток цивілізації. Першим у числі таких платників стоїть ТОВ «Волочиськ Агро». Дбаючи про сьогодення, тут думають про майбутнє», – констатує Анатолій Саланський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього