«Сварог Вест Груп» – на Українському інвестиційному саміті у Лондоні
7-8 грудня у Лондоні відбувся 10-ий ювілейний Український інвестиційний саміт Інституту Адама Сміта.«Сварог Вест Груп» – на Українському інвестиційному саміті у Лондоні
7-8 грудня у Лондоні відбувся 10-ий ювілейний Український інвестиційний саміт Інституту Адама Сміта.

Учасниками саміту стали представники державних органів влади, парламенту, дипломатичних місій, інвестиційних компаній, міжнародних фінансових інститутів, бізнесу. Український інвестиційний саміт є наймасштабнішим міжнародним заходом, метою якого є просування української продукції за кордон та залучення інвесторів на вітчизняний ринок. Представники України разом із міжнародною спільнотою зібрались у Лондоні, аби підбити підсумки проведення реформ в Україні, окреслити плани та перспективи розвитку міжнародної економічної співпраці України із зовнішніми партнерами.

Головні теми обговорення заходу:
•реформування у сфері агробізнесу, податковій галузі;
•розвиток транспортної інфраструктури, ринку енергетики, банківського сектору;
•нові можливості міжнародного співробітництва з Україною після вступу у дію Угоди про зону вільної торгівлі (з 1 січня 2016 року).

У ході саміту заступник голови правління корпорації Інна Мєтєлєва представила ключові тенденції розвитку та можливості залучення інвестицій до агросектору України в рамках дискусії «Ефективна мобілізація та цільове використання інвестицій зміцнить становище України як важливого гравця на світовому агроринку».

Як відзначив голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні Руфат Алімарданов, якщо ще 4-5 років тому на подібних конференціях обов’язково обговорювали металургію як одну з перспективних галузей, то зараз про неї майже ніхто не згадує. Зате завжди і всюди говорять про аграрний комплекс.

Зміцнення та ріст української економіки у найближчому майбутньому обов’язково будуть пов’язані з експортом. Саме сільськогосподарська продукція – одна з найбільш затребуваних на зовнішньому ринку.

– Якщо давати просту відповідь, то я би сказав, що агробізнес – один із секторів, який буде одним із «двигунів» росту. Однак життя не таке просте, і реальність може відрізнятися. І не лише тому, що це ризиковано, і країна знову буде залежати від цін на сировину, але й тому, що цього просто недостатньо, – говорить Руфат Алімарданов, голова представництва IFC в Україні.

Майже всі учасники саміту згадали про величезний потенціал українського агропромислового комплексу як для самої країни, так і для іноземних інвесторів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього