«Сварог Вест Груп» презентувала свої розробки на Agritechnica-2015
Корпорація «Сварог Вест Груп» разом із партнерами – компанією A3Tech (Німеччина) та LiveAG (Україна) – презентувала свої розробки під час наймасштабнішої виставки сільськогосподарського обладнання, техніки і технологій Agritechnica-2015 у Ганновері (Німеччина).«Сварог Вест Груп» презентувала свої розробки на Agritechnica-2015
Корпорація «Сварог Вест Груп» разом із партнерами – компанією A3Tech (Німеччина) та LiveAG (Україна) – презентувала свої розробки під час наймасштабнішої виставки сільськогосподарського обладнання, техніки і технологій Agritechnica-2015 у Ганновері (Німеччина).

Серед експонатів компаній-партнерів відвідувачі могли ознайомитися з програмними рішеннями Сварогу, які втілює Live AG (раніше – Precision Agriculture Technology),та новітньою технікою, розробленою в рамках співпраці зкомпанією A3 Tech.

Зокрема, Live AG представила технології управління аграрним виробництвом в режимі онлайн, яке стає можливим завдяки використанню елементів точного землеробства, встановленню спеціально розроблених бортових комп\’ютерів та системи «Арго». Це дозволяє вести оперативний облік усіх операцій, що здійснюються на потужностях холдингу, відслідковувати положення та рух усіх типів транспорту, а також контролювати роботу АЗС.

Компанія A3 Tech презентувала випробувану на полях корпорації «Сварог Вест Груп» інноваційну лінійку техніки: сівалку Prime Twin 3000, культиватор Fighter, глибокорозрихлювач Hercules та пружинну борону Comber. Техніка дозволяє висівати сільськогосподарські культури за авторською технологією фахівців Сварогу, при цьому скоротивши затрати палива, добрив та ЗЗР до 30%, а також збільшивши врожайність на 23-25% в порівнянні з класичною технологією. За словами розробників, технологія зацікавила багатьох аграріїв з США, Угорщини, Молдови, Румунії, Росії, Казахстану, Німеччини та Франції.

– Сівалка Prime Twin 3000 є унікальною, адже дозволяє здійснювати одночасно ряд операцій та висівати культури точного висіву як за авторською, так і класичною технологію. Тому багато колег на агроринку визнають, що ми зробили великий технологічний прорив у плані агровиробництва, – запевняє директор ТОВ «А3 Тех Україна» Юрій Чемерис.

Нагадаємо, що виставка проходила 8-14 листопада та нарахувала щонайменше 450 000 відвідувачів зі 114 країн світу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього