«Сварог Вест Груп» зібрала щедрий врожай ранніх зернових культур
Надворі справді спекотна пора: жнивна кампанія – у розпалі. День у день невтомно збирають багатий врожай і дбайливі руки трудівників полів Сварогу.«Сварог Вест Груп» зібрала щедрий врожай ранніх зернових культур
Надворі справді спекотна пора: жнивна кампанія – у розпалі. День у день невтомно збирають багатий врожай і дбайливі руки трудівників полів Сварогу.

Слід віддати належне хліборобам підприємств корпорації у Хмельниччині, які зібрали вирощений нелегкою працею урожай ранніх зернових культур (озимої пшениці та спельти), неабияк потішивши його результатами. Незважаючи на бездощів’я, показники урожайності корпорації «Сварог Вест Груп» є традиційно високими. Середня врожайність головної продовольчої культури – озимої пшениці – на полях Сварогу склала 87,6 ц/га, що більше, ніж удвічі перевищує середній показник врожайності по Україні, а це 36,2 ц/га. На окремих полях отримано рекордні показники врожайності цієї культури – до 112,8 ц/га. Їх вдається досягти завдяки застосуванню відповідних технологічних підходів та власних інноваційних розробок до вирощування сільськогосподарських культур.

Про це розповідають ті, які самовіданно від зорі до зорі працюють у полі не покладаючи рук.

– Результатами цьогорічного врожаю задоволені, втрат немає. Незважаючи на те, що дощів було мало, якість зерна – хороша. Такі високі показники бачимо щороку, бо використовуємо новітні технології, потужну техніку, з якою легко працювати, – говорить Віталій Болюх, комбайнер ТОВ «Лотівка Еліт».

І хоч попереду ще багато роботи, господарники впевнені: за важку працю нива віддячить щедрим урожаєм.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього