Свілофор-невидимка на виїзді з Хмельницького - чекаємо біди?
На фото останній світлофор при виїзді з Хмельницького в бік Вінниці (перехрестя Вінницького шосе з вул.Ярославська). За 70 метрів ні правого ні лівого світлофора не видно через рослинність, до того ж досить крутий поворот.Свілофор-невидимка на виїзді з Хмельницького - чекаємо біди?
На фото останній світлофор при виїзді з Хмельницького в бік Вінниці (перехрестя Вінницького шосе з вул.Ярославська). За 70 метрів ні правого ні лівого світлофора не видно через рослинність, до того ж досить крутий поворот.

За 40-50 метрів правий світлофор виринає з кущів, це за умови, що ти знаєш про його існування і його не затуляє попутний транспорт. Лівий світлофор закриває собою зустрічний транспорт і маршрутки, які стоять на зупинці.
Як правило водії (особливо немісцеві) помічають світлофор метрів за 10 і починають істерично гальмувати, зупиняючись на середині перехрестя (це в кращому випадку). А за перехрестям стоять доблесні співробітники з камерою і знімають кіно про злісних порушників.
Чекаємо біди у вигляді ДТП, замість того щоб розмістити один світлофор на розтяжці над дорогою? Це вирішило б проблему раз і назавжди. Чи вигідніше \”знімати кіно про злісних порушників\”?
Питання до компетентних керівників.

Свілофор-невидимка на виїзді з Хмельницького - чекаємо біди?

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього