Вчора, 18 січня в Хмельницькому міськрайонному суді Хмельницької області відбувалося чергове засідання у справі власника підприємства “Катіон”, якого звинувачують у вамаганні коштів з людей, які вночі залізли на його підприємство. Судді вирішили перенести засідання на 13 лютого.

Перебігом суду не задоволена Хмельницька обласна організація ВО “Свобода”, яка розповсюджує повідомлення, в яких вже робить висновки щодо винуватості Дьяченка і вимигає знов взяти його під варту. Нагадаємо, рік назад з ініціативи представників ВО “Свобода” у хмельницькій владі у підприємця Дьяченка було відрізано ділянку з одним з найстаріших хмельницьких базарів.

Нагадаємо, Валерія Дьяченка затримали 28 липня за підозрою у вимаганні грошей. З липня колишній керівник заводу «Катіон», власник ринку «Бартер-сервіс» знаходився під вартою. Такий запобіжний захід обрав Хмельницький міськрайонний суд. 29 липня колишнього керівника заводу «Катіон», директора скандального ринку «Бартер-сервіс» арештували при отриманні грошей. Правоохоронці  закидають Дьяченку вимагання 10 тис $ з безробітного хмельничанина, який заради цікавості потрапив на територію ринку “Бартер сервіс”. За версією Дьяченка це була компенсація від групи, яка проникла на територію його ринку і була затримана.  Грабіжники, за його словами, самі запропонували компенсувати збитки від проникнення.

Валерій Дьяченко багаторічний  критик міської влади. За різних міських голів в нього намагалися відібрати один з найстаріших хмельницьких базарів Бартер-сервіс. Остання спроба відбувалася в січні 2016 – з ініціативи міського голови Олександра Симчишина.. Ділянку, котра знаходилася у орендні торгового дому «Бартер-Сервіс» розділили на шість частин і передали в підпорядкування міському комунальному підприємству ринку «Ранковий». Зараз  міська влада і підприємець з’ясовують стосунки у судах. Війна точиться за понад п’ять гектарів міської землі. Перебування Дьяченка у СІЗО ускладнило його діяльність по відстоюванню землі за собою. За його словами, йому поступали пропозиції бути більш поступливим, щоб опинитися на свободі.

З позицією ВО “Свобода”, до якої належить міський голова Олександр Симчишин можна ознайомитися у відповідному повідомленні партії 

Залиште коментар

Також по темі

На День міста з Південного Бугу виловлюватимуть рибу, запущену навесні Симчишиним

Хмельницька міська рада до Дня міста вирішила зробити