Сьогоднішні події у будівлі Хмельницької обласної адміністрації пов’язанні із кадровим питанням, зокрема, із не призначенням на посаду директора Департаменту охорони здоров’я «свободівця» Бориса Ткача, який зараз працює лікарем-нейрохірургом Хмельницької обласної лікарні.

«Свобода» «силовими методами» проштовхує свою людину на посаду очільника Департаменту охорони здоров’яСьогоднішні події у будівлі Хмельницької обласної адміністрації пов’язанні із кадровим питанням, зокрема, із не призначенням на посаду директора Департаменту охорони здоров’я «свободівця» Бориса Ткача, який зараз працює лікарем-нейрохірургом Хмельницької обласної лікарні.
«Свобода» «силовими методами» проштовхує свою людину на посаду очільника Департаменту охорони здоров’я

Напередодні представники хмельницького Майдану приходили до губернатора, аби дізнатися, чому медицина області досі знаходиться «безголовою». Леонід Прус повідомив, що кандидатура Бориса Ткача, якого «проштовхують» на посаду «свободівці» та «накручена» ними ж громадськість, розглядалася ним. Він навіть просив Ткача зібрати усі необхідні документи, але, вивчивши їх, апарат обласної адміністрації «не побачив у кандидата управлінського досвіду та організаційних здібностей», що є перешкодою для призначення його на посаду. Під час зустрічі губернатора з громадськістю чомусь був присутній і перший заступник губернатора, «свободівець» Олександр Симчишин, який, до речі, і привів «гостей» до Пруса. Почувши, що Леонід Іванович не збирається призначати «їхню» людину на посаду начальника Департаменту охорони здоров’я, «свободівці», «підігрівши обурення» інших «майданівців», сьогодні вранці прийшли до губернатора. Але прихопивши із собою «молодиків» спортивної статури, які «силовим методом» вимагають уже не призначення Ткача на посаду очільника медицини краю, але звільнення самого губернатора. Борис Ткач, який є присутній на «зустрічі» з губернатором, заявив, що він відмовляється працювати у команді Пруса, і його на посаду директора Департаменту охорони здоров’я, від якої він не відмовляється, призначить уже новий губернатор.

«Йдуть торги. «Свободівці» хочуть розставити якомога більше своїх людей. Там, де їм це не вдається, прибігають ось до таких «силових методів». Крім того, Олександр Симчишин, який не звик грати «другорядні ролі» у місцевому політикумі, завжди намагатиметься дискредитувати свого суперника – голову адміністрації», – каже політолог Іван Сваволя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього