Свої перемоги юні футболісти присвятили воїнам-афганцямУ дитячо-юнацькій спортивній школі №1 пройшов міський турнір з міні-футболу серед школярів, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.У дитячо-юнацькій спортивній школі №1 пройшов міський турнір з міні-футболу серед школярів, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Традиційно у переддень чергової річниці виведення військ з Афганістану, цього року вже 25-ої, управління молоді та спорту міської ради спільно з Хмельницькою міською спілкою ветеранів Афганістану за допомогою спорту популяризували серед школярів патріотичний дух і знаня про війну в Афганістані.
У змаганнях взяли участь сім дитячих футбольних клубів: ДЮСШ №1, «Поділля», «Проскурів-Фортуна» та «Новатор». Ветерани-афганці у військовій формі, з медалями на грудях відкривали турнір.

За підсумками спортивних змагань перемогу здобула команда дитячо-юнацької спортивної школи №1, футболісти 2002 року народження, друге місце виборола також команда ДЮСШ №1, школярі 2003 року народження, третє – за командою дитячого футбольного клубу «Новатор».

Переможці турніру нагороджені грамотами і кубками управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

За матеріалами: http://www.khmelnytsky.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього