Світ моди очима юних хмельничан
26 листопада в Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбулось відкриття виставки «Одяг – моє друге Я».Світ моди очима юних хмельничан
26 листопада в Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбулось відкриття виставки «Одяг – моє друге Я». «Одяг – це свого роду «Послання світу». Лист, який говорить сам за себе, і його читають усі з ким ми зустрічаємось. Одяг проявляє нашу сутність….»

Такими словами у Хмельницькій дитячій школі мистецтв було відкрито виставку робіт юних талантів класу «Дизайн одягу» викладача Світлани Поворознюк.

На виставці представленні різноманітні розробки колекцій та цікаві образи одягу, повідомляють на сайті управління культури і туризму Хмельницької міської ради. Незважаючи на свій незначний вік, учні продемонстрували свою неординарність бачення моди та творчий підхід для її створення. Адже одяг – це також прояв творчості. Він наче холст художника має свій сюжет, композицію, гармонію. На виставці представлені ескізи моделей на різноманітні завдання, стилізовані та переосмислені образи, колекції в різних стилях на різноманітну тематику.
Також велика вдячність учням театрального класу Лежанської О.В., які на відкритті виставки продемонстрували інсценізацію вірша про те, як дизайнер створює свої шедеври. Надихнули на творчу атмосферу створення моди.
Виставки дітей, присвячені дизайну одягу є унікальними у нашому місті, адже лише в школі мистецтв є прогресивний курс навчання даного напрямку. Тому неодмінно завітайте на виставку, що знаходиться в холі 3-го поверху ХДШМ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього