Світовий банк обрав місто Кам'янець-Подільський в якості партнера
Дванадцятого листопада Кам’янець-Подільський відвідали представники Світового банку в рамках реалізації проекту технічної допомоги «Україна – трансформаційне підвищення енергетичної ефективності у містах».Світовий банк обрав місто Кам'янець-Подільський в якості партнера
Дванадцятого листопада Кам’янець-Подільський відвідали представники Світового банку в рамках реалізації проекту технічної допомоги «Україна – трансформаційне підвищення енергетичної ефективності у містах».
Для подальшого співробітництва було обрано лише три міста України: Київ, Тернопіль та Кам´янець-Подільський.
Як зауважила представник Світового банку Тамара Сулухія, Кам’янець було обрано для співробітництва зважаючи на декілька критеріїв: місто є надійним партнером, воно демонструє позитивний досвід у запровадженні проектів, спрямованих на досягнення енергоефективності, а також чималу роль зіграло те, що міський голова Михайло Сімашкевич є підписантом Угоди мерів.
Проект технічної допомоги має на меті допомогти трьом містам у створенні місцевого потенціалу, необхідного для розробки та реалізації інвестицій у муніципальні послуги, інфраструктуру і будівлі, які призведуть до трансформаційного підвищення енергоефективності та поширення передового досвіду і засвоєних уроків в інших населених пунктах по всій Україні.
Зважаючи на те, що в Україні енергоємність втричі вища, ніж в середньому по ЄС і вдвічі вища, ніж в країнах групи ЄС-12, заходи для досягнення енергоефективності є вкрай важливими. До того ж приїзд робочої групи Світового банку є неабияким кроком вперед для досягнення поставлених цілей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього