«Святе місце порожнім не буває» - і на Хмельниччині також
Те, що заступники голови виконавчої гілки влади постмайданівського періоду впродовж останніх місяців висіли в повітрі, ні для кого не секрет. Логічним був і наступний крок, на який нарешті зважився Михайло Загородний, підписавши своїм підлеглим, що дісталися йому від попередників, заяви про звільнення.«Святе місце порожнім не буває» - і на Хмельниччині також
Те, що заступники голови виконавчої гілки влади постмайданівського періоду впродовж останніх місяців висіли в повітрі, ні для кого не секрет. Логічним був і наступний крок, на який нарешті зважився Михайло Загородний, підписавши своїм підлеглим, що дісталися йому від попередників, заяви про звільнення.

Разом з тим, хоч місця вакантні, поки що голова облдержадміністрації керує одноособово. Нових помічників досі не представлено. Разом з тим із достовірних джерел Подільської інфо стало відомо, що зі старої команди дехто таки має шанс залишитися в новому складі. Мова йде про Володимира Кальніченка, котрий має покровителя у Верховній Раді. Чи допоможуть приятельські стосунки із нардепом втриматися за посаду покаже час.

Водночас крісло заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації уже фактично зайняте. В нього із дня на день, як стверджують у владному закуліссі, сяде Неоніла Островська, яка теж має впливову руку у президентській команді, котра її й пересуває владною шахівницею із пішок в дамки.

Наразі найбільш невизначеною залишається кандидатура заступника з економічних питань. Серед претендентів – кілька кандидатів із владної команди періоду 2005-2007 та 2007-2010 років, а також \”люди із бізнесу\” дотичного до підприємств корпорації \”Оболонь\”. При цьому не виключено, що у крісло заступника, який куруватиме питання економічної політики у виконавчій гілці влади краю, сяде столичний менеджер. Нині на цей предмет переговори ще остаточно не завершені.

Разом з тим, Олександра Симчишина, який спочатку опікувався гуманітарними, а згодом економічними питаннями Михайло Загородний нарешті відпустив у вільне політичне плавання, знявши із владного гачка. Тепер, вільний від зобов\’язань і з розв\’язаними руками та язиком екс-перший заступник голови ОДА насолоджується батьківством, підраховує підзбирані за час перебування у владному кріслі фінансові активи та оцінює поле передвиборчих баталій за крісло міського голови Хмельницького.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього