Святий Валентин у Кам’янці-Подільському місію виконав
Цьогоріч день покровителя всіх закоханих зібрав чи не найбільше шанувальників. Кожен майданчик як Старого міста, так і Нового плану був переповнений щасливими парочками, навколо яких у ще морозному повітрі, мов аромат свіжих трав навесні, витала суміш сентиментальності, наївності та мрійливості.Святий Валентин у Кам’янці-Подільському місію виконав
Цьогоріч день покровителя всіх закоханих зібрав чи не найбільше шанувальників. Кожен майданчик як Старого міста, так і Нового плану був переповнений щасливими парочками, навколо яких у ще морозному повітрі, мов аромат свіжих трав навесні, витала суміш сентиментальності, наївності та мрійливості.

Лімузин і ретро-авто для всіх закоханих, прикрашені маршрутки, декоровані квітами та сердечками інтер’єри кав’ярень і піцерій, різноманітні фотостенди від весільних та розважальних агенцій, запальний концерт у народному стилі біля Ратуші – знайти, чим зайнятися і де відпочити закоханим у день 14 лютого було де.

Також було оголошено результати конкурсу «Love Story». Впевнено перемогу за найкраще відео про кохання здобуло подружжя Ірени та Степана Пухальських, котрі отримали сертифікат на номер в одному з найкращих готелів міста. А завершилося свято виступом фіналістки національного відбору «Євробачення» Марієтти Вейс.

Тож День закоханих підкорив багатьох, незалежно від віку. «Ми завжди відзначаємо майже всі позитивні свята. Особливо ті, які стосуються гарних відносин і сімейних цінностей», – каже 47-річний Володимир Данилюк. Разом із дружиною Наталією вони вирішили ознайомитися із презентаціями весільних агентств, які готували фотостенди, оскільки незабаром одружується їхня донька, а заодно і самим згадати молодість. «Тим більше, ми вже разом 26 років. І для нас це – черговий привід сказати один одному «кохаю». Ми навіть подарунки робили своїми руками», – додає пані Наталія, 45 років».

«Нам дуже сподобалася пропозиція міської влади, ми відгукнулися і підготували дві фотозони, – каже представник весільної агенції «Веселка» Анжела Єпанішнікова. За її словами, мешканцям міста настільки сподобалися такі відпочинкові зони, що вони вже отримали пропозиції організувати подібні стенди на інші свята. – Багато часу пішло на виготовлення оцих величезних паперових квітів. Але ми з радістю працювали для тих, хто ще шукає або закріплює кохання». «Віримо в те, що це – найкраще почуття на землі, завдяки якому можемо багато чого змінити в нашому житті. Звичайно, про кохання варто говорити щодня, а не лише в День святого Валентина. Але це – чергова нагода подумати про нього, а для когось можливо, навіть зізнатися у своїх почуттях», – підтримала колегу Світлана Сербалюк.

Разом із представниками весільних агенцій у суботу та неділю для кам’янчан організовували свято і хенд-мейд-майстри, котрі представили свої вироби у виставковій залі на Соборній. Вперше тут зібралося близько 25 авторів, котрі займаються різноманітними напрямками.

Як повідомляє \”podillya.tv\”, «Багато хто із кам’янецьких майстрів працює вдома, перебуваючи в декреті. І не кожен має можливість відкрито презентувати свої оригінальні вироби. Ми вирішили посприяти цьому, – розповідає організатор виставки Аня Єрмістова. – Дуже багато людей не знає, що серед кам’янчан є такі талановиті люди. Тут можна знайти шкіряні, в’язані, ткані, дерев’яні, ковані вироби, іграшки та одяг для дітей, прикраси, мило, свічки, листівки, альбоми і ще багато чого цікавого. Обов’язково плануємо в подальшому такі ярмарки. Можна заздалегідь придбати гарний практичний подарунок на будь-який смак».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього