Свято морозива зібрало рекордну кількість хмельничан
Казкове містечко цьогоріч, як і 2015 року, розташувалося біля ТРЦ «Оазис».Свято морозива зібрало рекордну кількість хмельничан
Солодкий холод, що несе тепло. Хмельничанам подарували свято морозива, котре влаштувала компанія «Рудь». Розважальний захід для дітей та їхніх батьків відбувся під гаслом «Морозиво «Рудь» – з теплом до кожного!». Казкове містечко цьогоріч, як і 2015 року, розташувалося біля ТРЦ «Оазис».

Тут на дітлахів чекали безліч конкурсів, взяти участь у яких можна було, обмінявши обгортки від морозива «Рудь» на спеціальну валюту.
«Ми всі добре знаємо, що діти люблять накопичувати і рахувати свої кошти. Минулоріч нашу валюту ми назвали колорики, цьороріч купюри стали іще яскравішими і називаються «рудики». Чимало дітей спеціально готуються до цього свята протягом всього року і збирають обгортки від морозива», – розповідає фахівець відділу маркетингу і реклами компанії «Рудь» Тетяна Хомяк.

Свято морозива зібрало рекордну кількість хмельничан

Казкове містечко поділили на умовні зони: обмін обгорток, ігри та аркади, творча майстерня, модний аквагрим, коса-краса, медпункт та інфоцентр. Цього разу, порівняно з іншими роками, кажуть організатори, придумали більше розваг для хлопчиків. Наприклад, дартс та конкурс «впіймай морозиво».

Дівчатам теж не довелося сумувати. Під час майстер-класу вони власноруч виготовляли ляльку-мотанку або ставали володарками модних зачісок.

Свято морозива зібрало рекордну кількість хмельничан

ТМ «Рудь» єднає Україну вже 12 рік поспіль. У 2016 році свята морозива планується влаштувати у 60 містах країни. Заходи вже відбулися навіть на Донбасі, зокрема, у Краматорську та Сєвєродонецьку.

«Бачимо, що цього року до нас приходить рекордна кількість людей. У Хмельницькому нам навіть довелося розпочати на 40 хвилин раніше від запланованого, тому що багато дітей вже стояли і чекали свята», – зізнається Тетяна Хомяк.

Свято морозива зібрало рекордну кількість хмельничан

ТМ «Рудь» на разі виготовляє близько 100 видів морозива. 50 з них можна було скоштувати у Казковому містечку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього