Свято щастя для сиріт. До Всесвітнього дня шоколаду обласна бібліотека для юнацтва ініціювала проведення \”Свята шоколаду у королівстві книг\”. Бібліотекарі запросили дітей одного з сиротинців Хмельницького.

Свято шоколаду у ХмельницькомуСвято щастя для сиріт. До Всесвітнього дня шоколаду обласна бібліотека для юнацтва ініціювала проведення \”Свята шоколаду у королівстві книг\”. Бібліотекарі запросили дітей одного з сиротинців Хмельницького.

Шоколад чи не найсмачніша лакомка як малечі, так і дорослих. Проте такі солодощі не лише смачні, а й дуже корисні.
Щорічно 11 липня відзначають Всесвітній день шоколаду. З особливим розмахом цей день святкують львів\”яни. У Хмельницькому \”смачне\” свято відбулося вперше. На захоплююче дійство запросили вихованців дитячого будинку. Хлопчики – французи, а дівчатка – кішки.
Нещодавно у Хмельницькому почала функціонувати \”Шоколадна арт-майстерня\”. Діти малюють шоколадом картини і, звичайно, ласують їжею богів.
Корисний, поживний шоколад здавна відомий як їжа богів або ж золоті боби. Такі солодощі полюбляє кожен. Недаремно щорічно святкують Всесвітній день шоколаду – день позитиву, веселощів та солодкого життя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього