Табір відпочинку "Перлина Поділля" повернуто у власність громади Хмельниччини
За позовними вимогами прокуратури Хмельницької області в інтересах обласної ради господарським судом визнано недійсними біржову угоду і договір купівлі-продажу комплексу будівель і споруд табору праці і відпочинку \”Перлина Поділля2 загальною площею понад 1400 кв. метрів. Зазначений комплекс розташований у межах Національного природного парку \”Подільські Товтри\”.Табір відпочинку "Перлина Поділля" повернуто у власність громади Хмельниччини
За позовними вимогами прокуратури Хмельницької області в інтересах обласної ради господарським судом визнано недійсними біржову угоду і договір купівлі-продажу комплексу будівель і споруд табору праці і відпочинку \”Перлина Поділля2 загальною площею понад 1400 кв. метрів. Зазначений комплекс розташований у межах Національного природного парку \”Подільські Товтри\”.
Підставою для пред’явлення позову стали результати проведеної прокуратурою області перевірки додержання законодавства при розпорядженні комунальним майном територіальних громад.
Встановлено, що на аукціоні з продажу табору праці і відпочинку одному із ТОВ було занижено реальну вартість вказаного майна на майже 5 мільйонів гривень.
Раніше, за аналогічним позовом прокуратури Хмельниччини, визнано недійсними біржову угоду та договір купівлі-продажу цьому ж товариству ще одного комплексу будівель і споруд табору праці і відпочинку \”Збруч\” за заниженою ціною на більш як 2 мільйони гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього