Таксистам Кам’янця дали місяць на легалізацію
Про це говорили під час зустрічі водіїв, представників міського відділу поліції, податкової служби та начальника управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області Віталія Дзюбу.Таксистам Кам’янця дали місяць на легалізацію
Про це говорили під час зустрічі водіїв, представників міського відділу поліції, податкової служби та начальника управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області Віталія Дзюбу.

Основне питання, яке стало причиною зустрічі, – легалізація діяльності таксистів у місті. За словами Віталія Дзюби, на Хмельниччині у сфері перевезень таксі – критична ситуація. Так, у травні було легалізовано всього 2% підприємців, повідомляє 3849.com.ua з посиланням на сайт міської ради.

Представники поліції нагадали водіям про необхідність дотримання правил руху, наявність відповідних документів і якість перевезень. А таксисти наголосили на створенні умов для законного оформлення діяльності та визначенні місць для паркування

Під час зустрічі представник управління Укртрансбезпеки зазначив, що дасть таксистам Кам’янця місяць, аби розпочати заходи з легалізації і розробити спільно з міською радою подальші кроки в цьому напрямку.

Одна з перших пропозицій надійшла від міського голови. Михайло Сімашкевич запропонував розробити для всіх легалізованих таксі спільний логотип на авто із зображенням Кам’янця-Подільського.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього