Таланти Красилівщини – на сцену!Край родючих земель та працьовитих людей. А ще Красилівський район славиться і талановитими творчими колективами. Відповідно до Указу Президента України, звітний концерт до 200річчя великого Кобзаря відбувся і на Красилівщині. Край родючих земель та працьовитих людей. А ще Красилівський район славиться і талановитими творчими колективами. Відповідно до Указу Президента України, звітний концерт до 200річчя великого Кобзаря відбувся і на Красилівщині.

Голоси лунали вище неба, а чобітки танцюристів завзято вистукували ритми української народної хореографії. Красилівський район до творчого звіту до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка підготувався з неабияким розмахом. Колективи художньої самодіяльності продемонстрували різноманітні напрямки, особливий почерк і колорит краю. Учасники звіту представили не просто концерт, а справжню виставу за мотивами творчості Великого Кобзаря.

Цінність таких звітів – у єдності жителів області та духовному збагаченні підростаючого покоління. Молоді талановиті колективи представили різнобарвність творчих напрямків та своє захоплення народним мистецтвом, що дуже потішило учасників журі.
Таланти Красилівщини надихнули членів журі на особливий ліричний настрій. Ірина Трунова впевнена – з таким бажання молоді розвивати українські традиції, Україна стане сильнішою.

До уваги журі були представлені вироби народних майстрів та художників. Красилівчани довели: що у їхньому краї продовжують розвиватись традиції декоративно-ужиткового мистецтва. На виставці представили роботи, якими особливо пишаються – дерев’яні вироби з ажурного різьблення та цікаві техніки вишивки.

Також журі оцінило і хореографічні здібності красилівчан. Людмила Мєзєнцева впевнена у танцювальних колективів цього краю – велике майбутнє.

Хвиля творчих звітів лише набирає обертів. Учасники журі переконані – всі райони області гідно представляють свої культурні надбання і таланти. Далі залишиться найважче – обрати кращих. Можливо, серед учасників гала-концерту у палаці «Україна» в Києві виступатимуть і представники Красилівського району.

За матеріалами: EXCL.COM.UA

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього