Тамплієри передали шпиталю у Хмельницькому хірургічне обладнання для лікування військових
Благодійники передали медичне обладнання на 40 тисяч євро військовому шпиталю у Хмельницькому.Тамплієри передали шпиталю у Хмельницькому хірургічне обладнання для лікування військових
Благодійники передали медичне обладнання на 40 тисяч євро військовому шпиталю у Хмельницькому.

Клініка отримала операційний стіл, дефібрилятор, набір хірургічних інструментів, крісла-каталки, милиці та перев\’язочні матеріали. Це подарунок від МГО \”Орден Лицарів Тамплієрів\”. Як повідомляє \”5 канал\”, за 3 місяці благодійники вже втретє підтримали українських військових. У квітні таку допомогу вони доправляли Житомирському шпиталю.

\”Є техніка спеціальна, дуже багато хірургічного обладнання для проведення операцій, є стерилізатори необхідні. Так, це все німецького виробництва\”, – сказав Микола Сергієнко, пріор Ордену в Україні.

\”Це те обладнання, яке необхідне нам для здійснення хірургічного лікування наших військовослужбоців, які отримали поранення і травми при виконнанні бойових завдань на Сході нашої держави. Допомогою ми задоволені, бо все що обговорили, ми отримали. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю\”, – сказав начальник Хмельницького військового госпіталю Олександр Завроцький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього