Тарифи на опалення в Хмельницькому: порівняємо з іншими
Відсьогодні в нашому місті розпочався опалювальний сезон, а з ним і зростання витрат на \”комуналку\”. В цьому сезоні населення України вперше почне сплачувати економічно обгрунтовані тарифи.Тарифи на опалення в Хмельницькому: порівняємо з іншими
Відсьогодні в нашому місті розпочався опалювальний сезон, а з ним і зростання витрат на \”комуналку\”. В цьому сезоні населення України вперше почне сплачувати економічно обгрунтовані тарифи.
Згідно вимог МВФ, Національна комісія регулювання комунальних послуг (НКРКП) збільшила їх в середньому на 40%, аби уникнути дотування з бюджету (в середньому 6 млрд гривень на рік). В Хмельницькому тариф на опалення складає 7,53 грн за 1 кв. метр площі приміщення. Багато?
Зрозуміло, що для багатьох мешканців міста це суттєвий удар по кишені, а для пенсіонерів – взагалі жах. І все ж цікаво – які ж тарифи в інших обласних центрах України? Як кажуть, все пізнається в порівнянні.
Виявляється, що плата за тепло в Хмельницькому – одна з найнижчих. Наприклад, якщо б ви були жителем Рівного – платили 10,83 грн, тернополянином – 8,12 грн, чернівчанином – 7.61 грн. Найнижчі тарифи серед обласних центрів – в Івано-Франківську (5,69 грн), Львові (6,08 грн), Вінниці (6,25 грн). Більше всіх в країні платять мешканці Кіровограду – 12,35 грн.
Так що ми з вами в цьому рейтингу, на щастя, пасемо задніх.
До речі, ще одне нововведення: ті абоненти, які сплачували за тепло протягом всього року, відтепер будуть платити виключно в сезон.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,