Додатковою умовою конкурсу для перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах стануть обґрунтовані тарифи.

Контроль за вартістю квитків на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування обласна та районні державні адміністрації зобов’язалися посилити на виконання рекомендацій Антимонопольного комітету, пише сайт “Є”.

«При проведенні конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських автобусних маршрутах додатковою умовою буде застосування перевізником економічно обґрунтованих тарифів на проїзд, яка буде внесена до умов договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Хмельницької області», – повідомляють хмельницькі антимонопольники.

Як зауважили в регіональному відділенні Антимонопольного комітету, бездіяльність державних адміністрацій, яка полягає у відсутності належного нагляду за формуванням та застосуванням економічно обґрунтованих тарифів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, може створити перевізникам умови для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Нагадаємо, з 1 грудня минулого року перевізники збільшили вартість квитків на приміський транспорт на 25%.

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницькі “антимонопольники” оштрафували фірму, що проводила у Хмельницькому земельні аукціони

Хмельницьке обласне територіальне відділення антимонопольного комітету України таки