"Тарзан" у Нетішені - відкриття мотузкового парку
Від неділі, 19 липня ц.р., діти та дорослі отримали чудову нагоду відвідувати другий за ліком у Нетішині мотузковий парк (смугу перешкод), який розташувався між просп. Незалежності та вул. Набережна, одразу за лазнею «Банька»."Тарзан" у Нетішені - відкриття мотузкового парку
Від неділі, 19 липня ц.р., діти та дорослі отримали чудову нагоду відвідувати другий за ліком у Нетішині мотузковий парк (смугу перешкод), який розташувався між просп. Незалежності та вул. Набережна, одразу за лазнею «Банька».

Участь в урочистій церемонії відкриття смуги перешкод взяв міський голова Олександр Супрунюк. Разом із керівником спортивного клубу «Пульсар» Михайлом Ковальчуком акцент у своїх промовах вони зробили на пропаганді здорового способу життя у місті серед дітей та дорослих, побажавши з цією метою якнайчастіше займатися спортом та активним відпочинком на лоні природи. Переконливий рух по міцно натягнутому під віковими соснами та небесно-сонячним небом тросу – що може сприяти краще розвиткові здорового тіла та духу?!

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення