Таємничі патріоти знищують ГРУшників на окупованих територіях
Невідомі, але дуже агресивно, по відношенню до окупантів, налаштовані патріоти, мінометним вогнем з району Молодогвардійська, знищили гаубицю бойовиків в районі Суходольська. Четверо бойовиків відправилися на співбесіду з Творцем.Таємничі патріоти знищують ГРУшників на окупованих територіях
Невідомі, але дуже агресивно, по відношенню до окупантів, налаштовані патріоти, мінометним вогнем з району Молодогвардійська, знищили гаубицю бойовиків в районі Суходольська. Четверо бойовиків відправилися на співбесіду з Творцем.
Більше, в цьому плані,пощастило офіцеру ГРУ ГШ РФ з позивним \” Николай\”, який відповідає за прохід колон і координацію діяльності загонів бойовиків в цьому районі.
Вчора, о 10.20, у передмісті Краснодона, на трасі Краснодон-Ізваріно, такі ж агресивні до окупантів невідомі патріоти , влаштували засідку на шляху пересування ГРУшника \”Николая\” та його почета.
\”Тигр\”, на якому їхав по українській землі зайда \” Николай\”, разом з двома джипами охорони потрапив під перехресний вогонь партизанів.
Партизани не врахували того факту, що \”Тигр\” \”Николая\” виявиться броньованим і саме завдяки цьому , зайді удасться вирватися з під обстрілу.Менше пощастило охороні спецпризначенця, хоча основний вогонь вівся саме по головному авто.
т.\”Николай\”, пам\’ятаєте:
Это было в Краснодоне,
В грозном зареве войны….

Дмитро СНЄГИРЬОВ

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту