Театр Маски-Шоу в Хмельницькому
Компанія «Квартал-Концерт» запрошує на прем\’єрний показ спектаклю «Маски-шоу», які пройдуть в 24 містах України, під назвою «Маски в кубі».Театр Маски-Шоу в Хмельницькому
Компанія «Квартал-Концерт» запрошує на прем\’єрний показ спектаклю «Маски-шоу», які пройдуть в 24 містах України, під назвою «Маски в кубі». Спектакль покажуть і у Хмельницькому.
«Маски-шоу» прославилася завдяки телевізійним і театральним проектам та часто виступають за кордоном і збирають повні зали. Цього року популярна одеська трупа святкує свій ювілей – 30 років на сцені. За цей період учасники колективу стали справжніми улюбленцями народу, їх телевізійний проект на телеканалі РТР транслюється на телебаченні з 1991 і до сьогодні.
Режисер Георгій Делієв розкриває основну філософську думку вистави «Маски в кубі»: «Головна ідея постановки в тому, що ми всі прагнемо отримати свободу, але дуже часто стаємо рабами своїх же стереотипів. «Маски в кубі» руйнує всі межі сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе, наше завдання – створювати таке, що в принципі неможливо пояснити словами.»

У виставі беруть участь: Народний артист України Георгій Делієв, Народний артист України Борис Барський, Заслужена артистка України Наталія Бузько, Олександр Постоленко, Ігор Малахов, Михайло Волошин та інші …

Театр Маски-Шоу 01 Листопада 2015 в 19:00.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту