Театральний проект для молоді Хмельниччини
Моно театр «Кут» проводить ряд вистав одного актора для молодого покоління міста
Театральний проект для молоді Хмельниччини
Школярі міста долучаються до прекрасного. Моно театр «Кут» проводить ряд вистав одного актора для молодого покоління міста. Кажуть – завдяки цьому кожен глядач збагатить свою культурну свідомість.

Хмельницький монотеатр є одним із найвідоміших в Україні. Моно означає «театр одного актора». Робота однієї людини на сцені є найскладнішою. Саме молодь своїми амбіціями, чистими як білий лист паперу, надихнула театралів на проведення цілого циклу вистав, спрямованих на процвітання їхньої душі.
За словами керівника та актора театру Володимира Смотрителя, цей проект буде тривалий, кожна школа отримає квитки на перегляд кращих вистав. Сьогодні молодому глядацькому загалу були показані твори великого Українського письменника Тараса Шевченка. Театрали запевнили – репертуар у них чималий.
Учениця навчального виховного комплексу №7 Вікторія Божан прийшла на виставу із друзями. Впевнена, що саме театр допоможе знайти нових друзів та дізнатись щось нове для себе. Грає на гітарі дівчина декілька років. Каже – такі заходи молоді підуть тільки на краще.
На думку театралів такі заходи виховають з молодих Українців справжніх патріотів батьківщини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього