Жителька обласного центру перерахувала зловмиснику 10 тисяч гривень нібито на ліки власному сину.

Телефонний шахрай видурив 10 тисяч гривень

Близько пів на десяту вечора до хмельничанки зателефонував невідомий чоловік та представився знайомим її сина, який за збігом обставин перебував за межами країни, так як за професією був моряком. Псевдознайомий розповів матері, що її син дуже важко захворів і на лікування потрібні чималі кошти. Шахрай продиктував жінці номер рахунку і попросив не зволікати.

“Жінка так перехвилювалася, що не подзвонила синові чи його дружині і, дочекавшись коли запрацюють банки, перерахувала зловмиснику 10 тисяч гривень. Згодом до хмельничанки зателефонувала невістка та розповіла, що говорила із чоловіком по “Skype” і він був повністю здоровим”, – розповідає прес-секретар Хмельницького міського відділу міліції Аліна Арнаут.

“На жаль, подібні випадки — непоодинокі. Шахраї доводять своїх жертв до розпачу і ті, не бачачи іншого виходу, ведуться на поставленні зловмисниками умови, – пояснює заступник начальника Хмельницького міського відділу міліції Юрій Краковецький. – Шахраям у більшості випадків просто щастить: із п’яти жертв одна таки повірить в почуте, сприйме за реальність, співставивши вигадану історію із своїм життям та життям своїх рідних.”

Телефонний шахрай видурив 10 тисяч гривень

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього