Теофіпольські чиновники побували в багатодітній родиніПерший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Маєвський та директор Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім\’ї, дітей та молоді Руслана Чоха побували в родині Бриж Галина Василівни жительки с. Святець Теофіпольського району, яка виховує шестеро дітей. В ході відвідування сім\’ї, представники району ознайомились з умовами, в яких проживають неповнолітні діти задля вирішення проблемних питань та вручили подарунки.Теофіпольські чиновники побували в багатодітній родиніПерший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Маєвський та директор Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім\’ї, дітей та молоді Руслана Чоха побували в родині Бриж Галина Василівни жительки с. Святець Теофіпольського району, яка виховує шестеро дітей. В ході відвідування сім\’ї, представники району ознайомились з умовами, в яких проживають неповнолітні діти задля вирішення проблемних питань та вручили подарунки.
Багатодітна мати – одиночка Бриж Галини Василівна виховує шестеро дітей, четверо з яких неповнолітні. Галина Василівна працює дояркою на фермі в місцевому господарстві. У травні 2013 року багатодітній матері присвоєно почесне звання «Мати – героїня».
За результатами соціального інспектування сім’я Бриж була поставлена на облік сімей в складних життєвих обставинах та взята під соціальний супровід Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього