Теофіпольські злодюжки спеціалізувались на сільських магазинах
П‘ятеро мешканців Теофіпольського району віком від 17 до 22 років підозрюються у крадіжках продуктів харчування та грошей з сільських магазинів. Наразі уже доведено причетність юнаків до трьох крадіжок, тривають подальші перевірки на їх причетність до вчинення аналогічних злочинів.Теофіпольські злодюжки спеціалізувались на сільських магазинах
П‘ятеро мешканців Теофіпольського району віком від 17 до 22 років підозрюються у крадіжках продуктів харчування та грошей з сільських магазинів. Наразі уже доведено причетність юнаків до трьох крадіжок, тривають подальші перевірки на їх причетність до вчинення аналогічних злочинів.
Усі члени групи мешкали неподалік один одного та тривалий час товаришували. Двоє із них раніше уже мали кримінальний досвід і були засуджені за вчинення крадіжок. Об‘єднав хлопців для реалізації злочинних намірів найстарший 22-річний молодик, який розподіляв між ними злочинні ролі.
Почали свої \”гастролі\” молодики у червні поточного року. До торгівельних закладів проникали щоразу іншим способом — десь зривали не надто надійний замок, десь залазили всередину через горище. Брали нехитрий крам — пиво, солодощі, продукти, інколи — незначні суми грошей, які зберігалися у касах. Власник одного з магазинів розповів, що на момент крадіжки у приміщенні на видному місці стояв ноутбук, але злодії його не взяли.
Працівники міліції викрили зловмисників завдяки оперативній інформації. Коли правоохоронці, збираючи доказову базу, прийшли для проведення огляду за місцем проживання одного з хлопців, то були вкрай здивовані. Окрім усього іншого, юнак влаштував у себе дома наркопритон, у якому молодь за допомогою саморобних пристроїв, так званих «бульбуляторів», споживала наркотики.
Наразі слідчі Теофіпольського райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України — ч. 3 статті 185 (крадіжка) та ч. 2 статті 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкції обох статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий строк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього