Тепер до Хмельницької міської ради можна звернутися через Інтернет
Для того, щоб залишити звернення достатньо заповнити електронну форму, в якій необхідно вказати свої особисті дані, адресу, контактний телефон та описати суть питання, яке вас турбує.Тепер до Хмельницької міської ради можна звернутися через Інтернет
Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції”, яким передбачено, що письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) з 26 листопада на сайті Хмельницької міської ради запрацював новий розділ «Електронні звернення».
Заповнити таке звернення можна, скориставшись офіційним сайтом міської ради, порталом Хмельницької інформаційної мережі комунальних платежів міста та через сайт Центру надання адміністративних послуг.
Для того, щоб залишити звернення достатньо заповнити електронну форму, в якій необхідно вказати свої особисті дані, адресу, контактний телефон та описати суть питання, яке вас турбує. Додатково можна завантажити фото, які ілюструють порушувану у листі проблему.
Звертайтеся до міської влади у режимі «онлайн». Будемо раді вам допомогти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього