Тепер хмельничани можуть проявити екологічну свідомістьЗа підтримки Голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Ядухи, за ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та за меценатства Народного депутата України, Голови Хмельницької обласної організації «За конкретні справи» Олександра Гереги започатковується акція «Збережи довкілля». В рамках проведення даної акції проводиться безкоштовний збір від населення (фізичних осіб) відпрацьованих батарейок.Тепер хмельничани можуть проявити екологічну свідомістьЗа підтримки Голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Ядухи, за ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та за меценатства Народного депутата України, Голови Хмельницької обласної організації «За конкретні справи» Олександра Гереги започатковується акція «Збережи довкілля». В рамках проведення даної акції проводиться безкоштовний збір від населення (фізичних осіб) відпрацьованих батарейок.
Викидати використану батарейку у сміття небезпечно, зберігати вдома теж.

Викинувши відпрацьовану батарейку, люди навіть не задумуються які шкідливі та незворотні наслідки може принести їх необдуманий вчинок. Адже при потраплянні у навколишнє середовище відбувається процес руйнації зовнішньої оболонки батарейки, і такі небезпечні метали та сполуки як ртуть, кадмій, свинець, цинк та марганець потрапляють у ґрунтові води та річки, тим самим забруднюючи наше довкілля. За даними фахівців одна пальчикова батарейка може забруднити 20 квадратних метрів ґрунту, який у продовж 50 років буде не придатний для ведення сільського господарства, або 400 літрів води, а з урахуванням того, що сміття ще й спалюють, то усі ці токсичні відходи потрапляють у атмосферу. Дані фактори пояснюють виникнення у суспільства низки тяжких хвороб, адже не тільки природа, а й людина, зокрема її організм, потерпає від шкідливих наслідків власної недбалості.

Існує шлях мінімізації чи навіть ліквідації згубного впливу батарейок на середовище – утилізація. Цей процес не тільки зменшує кількість хімікатів, які викидаються кожного року у навколишнє середовище, а й робить можливим їх повторне використання. Для промисловців відпрацьовані батарейки – це сировина з високим рівнем концентрації цінних елементів – кольорових металів та мінералів.

Збирайте відпрацьовані батарейки та інші використані елементи живлення окремо від побутових відходів та здавайте їх в спеціально відведені для цього місця.
Точки прийому:

– Гіпермаркет «Епіцентр К» м. Хмельницький вул. Зарічанська, 11/4

– Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації м. Хмельницький вул. І.Франка 2/2

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього